Sve za devojke
Dobrodosli na forum PinkyWorld©️! Zelimo vam prijatan boravak! Administracija!
Sve za devojke
Dobrodosli na forum PinkyWorld©️! Zelimo vam prijatan boravak! Administracija!
Sve za devojke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve za devojke

Budite uvek u trendu! Samo sa Sve Za Devojke© forumom.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ana Ivanović ponovo najseksipilnija!

Ići dole 
AutorPoruka
*LoVe PiNk*
Adminstrator
Adminstrator
*LoVe PiNk*


Broj poruka : 251
Points : 493
Datum upisa : 08.08.2009

Ana Ivanović ponovo najseksipilnija! Empty
PočaljiNaslov: Ana Ivanović ponovo najseksipilnija!   Ana Ivanović ponovo najseksipilnija! EmptyNed Jan 10, 2010 11:26 pm

Srpska teniserka Ana Ivanović peti put zaredom je izabrana za najseksepilniju sportistkinju sveta u izboru sajta "Tenisreporters". Ivanovićeva, koja je nedavno turnir u Brizbejnu završila porazom od Žistin Enan u polufinalu, dobila je 31,5 odsto glasova. Iza Ane su se našle dve Ruskinje, Marija Kirilenko na drugom i Marija Šarapova na trećem mestu.

- Ovo je još jedno laskavo priznanje za mene - nasmejala se Ana kada su je pitali šta misli o tome što je ponovo na prvom mestu o ovoj anketi. Iako još je cilj da bude najbolja na terenu, Ivanovićeva kaže da joj prijaju komplimenti.

- Svaka žena voli da dobije komplimente za svoj izgled, ni ja se po tome ne razlikujem od ostalih. Međutim, to ne shvatam ozbiljno. Najbolja stvar u tome je što znam da pored toga obraćaju pažnju na moju igru - rekla je Ana, a preneo "Blic".
Nazad na vrh Ići dole
 
Ana Ivanović ponovo najseksipilnija!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ana Ivanović sa dečkom na odmoru
» Elizabeth Gutierezz ponovo trudna
» Ana Ivanovic otpustila trenera zbog decka?
» Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda ponovo zajedno?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sve za devojke  :: Kanta :: Kanta :: Tračevi i novosti :: Sport-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions