Sve za devojke
Dobrodosli na forum PinkyWorld©️! Zelimo vam prijatan boravak! Administracija!
Sve za devojke
Dobrodosli na forum PinkyWorld©️! Zelimo vam prijatan boravak! Administracija!
Sve za devojke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve za devojke

Budite uvek u trendu! Samo sa Sve Za Devojke© forumom.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prozivkeee :)

Ići dole 
AutorPoruka
Mina
Adminstrator
Adminstrator
Mina


Broj poruka : 298
Points : 463
Datum upisa : 04.08.2009

Prozivkeee :) Empty
PočaljiNaslov: Prozivkeee :)   Prozivkeee :) EmptyPon Apr 19, 2010 10:55 am

Zashto uzalud troshis toliku energiju samo da bi me mrzela? To me ne boli! To mi ne smeta! To mi samo imponuje, a to je ono shto ne zelish,zar ne? Bolje sachekaj da se sklonim, mozhda tada zablistash u punom sjaju.

EPA sam,al' KUCKA NISAM i mozes da mi zavidis to je problem tvoj .. (: Znam da me mrzis,jerNISI NIVO MOJ .. xP

Mala, smesna si..Smile..idi usisavaj..Smile..to ti sigurno ide bolje, nego da pokusavas da smuvas necijeg decka..Smile..ii da, znas tvoj decko drzi moju sliq na pozadini fon-a..ee, znas onaj njegov folder igricekoje ti neda da otvoris?-tu su moje slike..Smile..nemoj mene da mrzis sto sam lepa, nego njega jer i on to misli...Smile..i..

Neki me smaraju, wole da ogowaraju...Neki pogledima cimaju, zeleli bi da me imaju...A neki uce od mene al to weshto kriju, posle par mojih reci ne znaju gde biju Wink...Uglawnom swi wole da se meshaju u ziwot moj, ali to rade JER NEMAJU ZIWOT SWOJ!!! Wink ^

Ti kazhesh da si pOpularna, ja sam brate pOznata,--ti si takO sOcijalna,a ja furam tOzla, Od sebe prawish bOga-ja sam widela & chula O tebi mng tOga....MalO si isfOlirana,ja sam mnOgo wishe...Kad uzimash me u usta-BRATE SAMO TISHE!!!

...Ulazim na fejs,vec mi je muka,jedna se karala,druga opet kuka..Ova se pomirila sa deckom,pa puca od sreca jer vozace je meckom...Lopatom je stavila puder i sjaj,sad ne uzimaj ih usta jer one ce u raj....I tako prica kruzi,sve te drolje male, kao su nevine,sa njima nema sale...MA PALITE DROLJE SVE VAS JE VISE,OD VAS FEJS NE MOZE DA DISHE!!!...

Takva saam..kakva saam..je** mi se za tudjaa mishljenja..

Вук Караџић се преврће у гробу због вашег Фенcepcкoг jeзикa...Smile

Poruke sto shaljes mi SWE BRISHEM cak i da ne pogledam SHTA PISHESH ionako slutim da SWE SU LAZI, samo trosish impulse U PRAZNO s tobom WISHE NIKADA NI POD RAZNO, sad mi je i najgori od tebe drazi !!!

Mozhesh da me mrzish, al ne zato shto ti nisam gotivna, vec zato shto nisi ja.

Ukoliko zelis da sebi upropastis dan, pogledaj se u ogledalo..

Malena je ful kurvica iz kraja,kad spusti se lagano,dovede te do raja!Tvoja
braca sipaju,nova tura stize,vi ste u wc-u,ona blajvi pa ga lize!Neka pumpa
zika,ona brate ludi,igra kao bomba,zlo u tebi budi!Samo ona zna igru njene
guze,ne bi dao nikom da ti tu malu uzme!Da bude samo tvoja i boga ces da
molis,ali brate moj KURVU NE MOZES DA VOLIS!

StA sI sE uTrIpOvAlA dA jE lAkO kUpItI pUsH uP,mEnI jEsTe LakO,AlI jE pRoBlEm TeBi JeR nEmAs StA dA sTaViS u NjEgA!

Kad je Bog davao pamet, ti si bila u redu za push-up... Zato bolje cuti xD

Necu dozvoliti da vide kad me povrede... osmehnucu se ~ nek' crknu od ljubomore Wink

I kad lose krene,i kad ne ide, razvucem osmeh i briga me... =]

Skupocene su suze da prosipas ih lako, ti se samo nasmesi da osmeh taj vidi svako Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://svezadevojke.forumsr.net
 
Prozivkeee :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sve za devojke  :: Kanta :: Kanta :: Life :: Life & Style-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions