Sve za devojke
Dobrodosli na forum PinkyWorld©️! Zelimo vam prijatan boravak! Administracija!
Sve za devojke
Dobrodosli na forum PinkyWorld©️! Zelimo vam prijatan boravak! Administracija!
Sve za devojke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve za devojke

Budite uvek u trendu! Samo sa Sve Za Devojke© forumom.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Željko Joksimović o pobedi na Balkanika nagradama

Ići dole 
AutorPoruka
*LoVe PiNk*
Adminstrator
Adminstrator
*LoVe PiNk*


Broj poruka : 251
Points : 493
Datum upisa : 08.08.2009

Željko Joksimović o pobedi na Balkanika nagradama Empty
PočaljiNaslov: Željko Joksimović o pobedi na Balkanika nagradama   Željko Joksimović o pobedi na Balkanika nagradama EmptyUto Maj 18, 2010 10:50 am

Trijumfom na prvom balkanskom festivalu Balkanika Music Awards, Željko Joksimović je još jednom dokazao da njegova muzika ne poznaje granice i da je podjednako, ako ne i više, slušan van granica naše zemlje.

„Izuzetna je inicijativa da se pokrene festival koji će na tako divan način slaviti muziku. Presrećan sam što sam trijumfovao i za najbolju pesmu i za najboljeg pevača na Balkanu. Mogu skromno da kažem da smo svi mi koji smo bili nominovani za tu nagradu, i u muškoj i u ženskoj konkurenciji, znali koliko je to priznanje bitno, pogotovo što je reč o pevačkim zvezdama iz velikog broja zemalja. Ne mogu da kažem da se nisam nadao nagradi, ali opet ni da sam bio ubeđen da ću je dobiti, pa od radosti zaista nisam mogao mnogo da kažem na sceni“, izjavio je pevač za Novosti.
Nazad na vrh Ići dole
 
Željko Joksimović o pobedi na Balkanika nagradama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sve za devojke  :: Off topic :: Novosti i tracevi-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions